Riešenia, ktoré vám ponúkame

Naše riešenia šijeme na mieru

V súčasnom dynamickom pracovnom prostredí je efektívne riešenie problémov na pracovisku kľúčovým faktorom pre dosiahnutie úspechu a udržanie zdravých pracovných vzťahov. Problémy a výzvy na pracovisku môžu vznikať z rôznych dôvodov, vrátane komunikačných prekážok, nedorozumení alebo neefektívnej spolupráce. V tejto dobe, keď sa pracovné prostredie neustále mení a prispôsobuje novým trendom a technológiám, schopnosť riešiť problémy sa stáva neodmysliteľnou zručnosťou pre jednotlivcov aj pre organizácie. V nasledujúcich odsekoch preskúmame dôležitosť riešenia problémov na pracovisku a poskytneme náhľad na efektívne stratégie, ktoré môžu viesť ku konštruktívnym a udržateľným riešeniam v profesionálnom prostredí.

icon

Garadiche®

Majstrovský manažment

Garadiche ešte pred pár rokmi v niektorých kútoch Slovenska označovali schody.

Vydajte sa po garadichoch k úspechu pomocou majstrovského manažmentu inšpirovaného tradičným riadením našich predkov, cechmajstrov a učňov.

Získajte nový pohľad na manažérske zručnosti inšpirovaný rokmi overenými skúsenosťami cechmajstrov. 

Mám záujem o toto riešenie

Ponorka v tíme

Komplexný rozvojový program

Neschopnosť efektívne komunikovať. Vyostrené dlhotrvajúce konflikty. Toxické pracovné prostredie. Aj toto môžu byť príznaky pretrvávajúcej ponorky v tíme, ktorá v pracovných kolektívoch nie je ničím výnimočným.

Preto sme prišli s riešením - komplexným rozvojovým programom Ponorka v tíme, prostredníctvom ktorého pomáhame tímom vystúpiť z natlakovaného kokpitu a opäť sa nadýchnuť čerstvého vzduchu.

Mám záujem o toto riešenie
icon
icon

360° spätná väzba

Komplexné hodnotenie zamestnanca

Správna identifikácia a pomenovanie problému sú prvým krokom k jeho vyriešeniu.
Chýbajúca spätná väzba však častokrát tento proces komplikuje a nedostatok relevantných informácií nás núti venovať sa zástupným problémom, či žiť v sebaklame, že "v našom tíme predsa problémy nie sú". Nevypovedané problémy sú však veľmi reálne a na dennej báze ovplyvňujú efektivitu a výkony zamestnancov.

Medzi najvyužívanejšie riešenie patrí (pravidelná) 360 stupňová spätná väzba, ktorá poskytuje komplexný prehľad o kvalitách vašich pracovníkov. Hodnotenie jednotlivcov realizujú jeho podriadení, kolegovia, nadriadení či klienti, vďaka čomu získavame objektívny obraz o reputácii konkrétneho zamestnanca s identifikáciou možného rozvoja. 

Mám záujem o toto riešenie